top of page
Hand Pile of Happy Group

NOMETNES VIETA

Piedāvājam vietu, ko esam iekopuši tieši bērnu un jauniešu nakšņošanai, klases vai interešu grupas izbraukumam, vasaras nometnēm un citiem pasākumiem. Prom no lielceļiem, brīva no pārlieku daudz robežām, kur var skriet, peldēt, elpot svaigu gaisu un vienkārši būt kopā. Mašīnas te brauc reti, pelde ezerā ir ikdiena un telti aizstāj koka namiņš. Plaša teritorija ar sporta laukumu, pļavām, ielejām, mežiem, ugunskuru un ezeru. Bērni katru gadu vēlas tur atgriezties, noaut basas kājas un izskrieties! Te to drīkst!

PIEDĀVĀJUMS NOMETNES VIETAS NOMAI

Nometnes vieta darbojas tikai vasaras sezonā no maija līdz septembrim (silta rudens gadījumā var būt līdz oktobrim).

Maksa par vietas nomu atkarīga no cilvēku skaita:

  • Grupām līdz 40 cilvēkiem = 300 eur/dienā+

  • Grupām no 41 cilvēka = 350 eur/dienā+

+ maksa par patērēto elektroenerģiju.

* ja nometnes organizatoru mērķis atbilst Scripture Union Latvia mērķim, iespējams vienoties par 20% atlaidi.

Gulēšana notiek mājiņās, taču ir iespējams arī palikt ar teltīm. Šobrīd ir pieejamas 60 gultasvietas.

NOMETNES VIETAS TERITORIJA

Nometnes vietas karte

Nometnes vieta atrodas skaistajos Latvijas laukos, pļavu un mežu ieskauta, netālu no Cieceres ezera. Lai gan vieta ir tikai sešu kilometru attālumā no Brocēniem un 13 kilometru attālumā no Saldus, šeit izteikti ir jūtams klusums un lauku miers - prom no pilsētas steigas un trokšņiem.
 

Nometnes vieta ir viegli sasniedzama arī no lielajām Latvijas pilsētam - Rīga ir tikai pusotras stundas attālumā ar mašīnu, līdzīgā attālumā ir arī Liepāja (stunda un 20 min), Jelgava stundas attālumā un Kuldīga 50 minūšu attālumā. 

Nometnes teritorija ir aprīkota ar visu nepieciešamo, lai vienlaikus baudītu lauku mieru un komfortu.

 

Ja gadījumā uzturēšanās laikā sailgosies pēc pilsētas labumiem, tad Brocēnos ir gan pārtikas veikali, gan aptiekas, gan degvielas uzpildes stacijas (Virši un Viada), bet, ja nepieciešams vēl kas nopietnāks, tad netālu ir Saldus - gan ar lielākiem veikaliem un kafejnīcām, gan arī būvniecības veikaliem, Cickle K degvielas uzpildes staciju un arī Hesburger.

LIELĀ MĀJA UN VIRTUVE

DUŠAS MĀJA UN TUALETES

PIRMĀ MĀJIŅA

OTRĀ MĀJIŅA

TREŠĀ MĀJIŅA

CETURTĀ MĀJIŅA

PIEKTĀ MĀJIŅA

SESTĀ MĀJIŅA

LŪGŠANU NAMIŅŠ

Lielā māja ir piemērota gan ēdienreizēm, gan kopīgiem iekštelpu pasākumiem, gan arī dažādām nodarbībām - rokdarbiem, lekcijām, studijām u.c. Pieejami lielie galdi un krēsli. Tāpat ir pieejama arī pilnībā aprīkota virtuve - ar traukiem, virtuves piederumiem, diviem ledusskapjiem un veļasmašīnu. 

Dušas māja ir sadalīta divās daļās - meitenēm un puišiem. Katrā pusē ir pieejamas trīs dušas, trīs tualetes un vairākas izlietnes. Meiteņu puse ir izremontēta 2023. gadā un tagad strādājam pie tā, lai puišu puse būtu tik pat skaista un svaiga.

Pirmajā, otrajā un trešajā mājiņā katrā ir pieejamas 10 gultas vietas (divas divstāvīgās gultas un sešas vienguļamās gultas katrā mājiņā).

Ceturtā un piektā mājiņa atšķiras ar to, ka tām katrai ir divas istabas, kurās ir četras gultas vietas. Tas nozīmē, ka kopējais gultas vietu skaits mājiņā ir astoņas.

Sestā mājiņa ir vislielākā un līdzīgi kā ceturtā un piektā, tajā arī ir pieejamas divas istabas, tikai šeit katrā istabā ir 12 gultas vietas.

Lūgšanu namiņš, kurš agrāk tika dēvēts par skolotāju namiņu, sastāv no trīs telpām - divas telpas var tikt izmantotas kā guļamtelpas (četras gultasvietas) vai birojs, kā arī lielāka telpa (līdz 30 personām), ko var izmantot komandas/vadītāju vajadzībām, nodarbībām, filmu vakariem, kopīgām lūgšanām u.c. 

SPORTA LAUKUMS

Teritorijā ir pieejams "retro" sporta laukums ar atmiņām no padomju laikiem, ar basketbola grozu, volejbola tīklu un futbola vārtiem. Taču tas netraucē dažādām komandas spēlēm un aktivitātēm - mūsu mīļākās spēles ir futbols, volejbols, nukenbols un dažādas sausās un slapjās stafetes.

AMFITEĀTRIS

Aiz visām mājiņām, pa ceļam uz ezeru, ir izveidojusies dabīga nogāze, kuru var izmantot kā amfitetātri - tās zemākajā daļā ir izveidota koka platforma, kuru var lietot kā nelielu skatuvi.

CIECERES EZERS

Cieceres ezers atrodas pavisam netālu - apmēram 5-10 minūšu attālumā no nometnes vietas, uz kuru var aiziet pa mazu meža taciņu. 

UGUNSKURA VIETA

Nometnes teritorijā ir iekārtota speciāli ugunskuram paredzēta vieta un ir pieejama malka. 

NAV PIEEJAMS

Wi-fi, interneta pieslēgums, printeris, projektors, fēns, gludeklis, grills un citas ekstras būs jāsagādā pašiem.

PASĀKUMI NOMETNES VIETĀ

ZEMĀK JŪS VARĒSIET REDZĒT INFORMĀCIJU AR AIZŅEMTAJIEM DATUMIEM UN PASĀKUMIEM NOMETNES VIETĀ

PASĀKUMI NOMETNES VIETĀ

REZERVĒ VIETU SAVAM PASĀKUMAM

"Kalsoni", Cieceres pag.,

Saldus nov., LV-3851

+371 26601185

Paldies, ka ar mums sazinājies!

bottom of page