top of page
Forest camping

SAVA DABA

Sava Daba ir organizācijas Scripture Union Latvia piedzīvojumos balstīts brīvdabas izglītības projekts, kas piedāvā caur pieredzi dabā atklāt jaunas prasmes, iepazīt sevi, līdzcilvēkus, darbu komandā un atklāt vērtības, kas ir kvalitatīvas un atbildīgas dzīves pamatā​.

Sava Daba aktivitātes tiek organizētas brīvā dabā dažādās Latvijas vietās. Mēs esam atvērti dažāda veida sadarbībai ar bērnu sociālā atbalsta dienas centriem, skolām un citām interešu grupām, kas vēlas sadarboties pusaudžu un jauniešu darbā.

Sava Daba projektu īsteno apmācīti jauniešu vadītāji kopā ar brīvprātīgiem jauniešiem, kas apguvuši pirmā līmeņa mācekļu apmācības un ir gatavi ieguldīt vienaudžu darbā.


Projekts Sava Daba arvien ir atvērts jaunām iespējām, kontaktiem un sadarbībām.

Organizējam gan individuāli grupas vajadzībām izstrādātu programmu, gan jau gatavas programmas 2-6 stundu, 1-2 dienu pasākumiem, kā arī vasaras nometnes. Kopā atklāsim arvien jaunus veidus kā atrašanās dabā, došanās piedzīvojumos un sevis izaicināšana dažādos pārbaudījumos palīdz bērniem un jauniešiem atklāt garīgumu, veidot veselīgu pašapziņu un attīstīt savu personību.

Aicini mūs ciemos un pārliecinies, ka Sava Daba ir arī Tava Daba!

SAVA DABA NOMETNES 2024

IEPAZĪSTIES AR SAVA DABA NOMETNĒM, KAS ŠOGAD NOTIKS TRĪS VECUMA GRUPĀS

Sava Daba ir neatkārtojams piedzīvojums drošā vidē, kurā tieši TEV ir iespēja iepazīt savu apkārtējo vidi un savu iekšējo cilvēku, pielāgojot savu skatienu uz ikdienu.
Nometne bieži ir pagrieziena punkts, kurā bērns sajūt otro iespēju piedzīvot, saprast un mainīt.
​Un padomā – cik gan daudz stāstu ir zināms, kur kādam tiek dota vēl viena iespēja!
Aicinām arī TEVI šovasar uzrakstīt stāstu par savu otro iespēju!

  • Facebook
  • Instagram
1.png

SAVA DABA PUSAUDŽU NOMETNE 2023

bottom of page